Styrelsen mm för 2019 - Sverigedemokraterna Ulricehamn

Styrelsen mm för 2019

 

Styrelsen

Ordförande


Niclas Sunding
E-post: niclas.sunding@sd.se
Mobil: 0704-69 02 72

 

Vice Ordförande (kassör)


Aila Kiviharju
E-post: aila.kiviharju@sd.se

 

Andre vice ordförande (sekreterare)


Mattias Bengtsson
E-post: mattias.bengtsson@sd.se

 

Styrelseledamöter


Bengt Bogren
E-post: bengt.bogren@sd.se

 


Martin Berg
E-post: martin.berg@sd.se

 


Peter Nilsson
E-post: peter.nilsson2@sd.se

 

Styrelsesuppleanter


Mikael Clarke
E-post: mikael.clarke@sd.se

 

Elisabeth Nilsson
E-post: elisabeth.nilsson@sd.se

Övriga som har uppdrag för SD Ulricehamn

Valberedning

Eva Eriksson

Mikael Vallin

Mark Warnberg

Revisor

Fredrik Brandberg

Mattias Krantz

Revisorssuppleant

Lisette Vermeulen